MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 10695100
*
nr 1069 5100
Byrå
Teak, längd: 78 cm, djup: 43 cm, höjd: 66 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 19:22:21
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/11 20:07:56
1
100 kr
9/11 07:55:38
2
Vinnande bud
14/11 17:30:24
3
300 kr
14/11 17:30:24
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar teak teakmöbler trä
-
6129 Byrå
Barockstil, Bemålad. Bredd: 94 cm, djup: 44 cm, hö..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:40
-
5389 Byrå
NK Nordiska Kompaniet. Rödbetsad furu med beslag a..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:44
-
6125 Byrå
NK Verstäder, modell Isabella, 1941, brickmärkt. M..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:45
-
5239 Rullklaffsekre..
mahogny, 1800-tal. Bredd: 122 cm, djup: 55 cm, höj..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:56
-
5331 Skänk
1800-tals replica, (nutida), SELVA Spanien. Bredd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:29
*
Byrå
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 5100
Byrå
Teak, längd: 78 cm, djup: 43 cm, höjd: 66 cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 350 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
6/11 20:07:56 | 1 | 100 kr |
9/11 07:55:38 | 2 | Vinnande bud |
14/11 17:30:24 | 3 | 300 kr |
14/11 17:30:24 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar teak teakmöbler trä
-
6129 Byrå
Barockstil, Bemålad. Bredd: 94 cm, djup: 44 cm, hö..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:40 -
5389 Byrå
NK Nordiska Kompaniet. Rödbetsad furu med beslag a..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:44 -
6125 Byrå
NK Verstäder, modell Isabella, 1941, brickmärkt. M..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:45
-
5239 Rullklaffsekre..
mahogny, 1800-tal. Bredd: 122 cm, djup: 55 cm, höj..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:56 -
5331 Skänk
1800-tals replica, (nutida), SELVA Spanien. Bredd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:29